81 İLDE HER KONUDA YATIRIM TEŞVİKLERİ - TIKLAYINIZ
Revize Talebi İşlemleri

4M’İN HİZMETLERİ

  1. Vergi Resim Harç İstisnası Belgenizde meydana gelen değişiklikler için firmanızı bilgilendirir. Menfaatleriniz, sorumluluklarınız hakkında detaylı bilgiler vererek doğru karar vermenizi sağlar.
  2. Revize dosyanızı hazırlar, ilgili kuruma başvuru yapar, ortalama 7-10 gün içinde revize edilmiş Vergi Resim Harç İstisnası ve ekleri firmanıza gönderilir.
  3. Belgenizin kullanımı aşamasında ürünlerin miktarlarında, şirket adres ve unvanında yapılan değişikliğin işlenmesini istediğiniz takdirde ilgili kurumdan gerekli işlemleri kısa sürede gerçekleştirir.

İTHALAT VE İHRACAT LİSTELERİNDE MİKTAR ve FİYAT REVİZESİ

Miktar/Fiyat Revizesi: Belgenizde kayıtlı taahhüt üzerindeki artış veya değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.
Şirket Adres, Unvan ve V.D. Değişikliği:
Şirket nevi’ nde yapılacak adres, unvan, veya V.D. değişikliğinin, ithalat ve ihracatlarınızda problem yaşanmaması için zamanında değişiklik talebinizin yapılması gerekmektedir.
Değişikliğin yapılmaması halinde yanlış firma veya adrese yapılan bildirimler alınamayacağı için birçok hak kayıplarına uğrayabilirsiniz. Yasaya göre değiştirilmemiş önceki adresiniz kanuni tebliğ adresi olduğundan, size ulaşmamasına rağmen bildirim yapmadığınız için tebliğ edilmiş sayılır.
Tasdikli Suret Çıkartma:
Vergi Resim Harç İstisnası Belgesinin kayıp edilmiş olması halinde, desteklerden yaralanmaya devam etmek için tasdikli suret talep etmeniz gerekmektedir.
Fotokopi ve ya noter tasdikli belgelerle işlem yapamazsınız.
Vergi Resim Harç İstisnası ile ilgili türlü işlem veya bilgi için,
4M Teşvik Proje uzmanlarını aramaktan çekinmeyiniz.

FORMU DOLDURUN

SİZİ ARAYALIM

Sayın Himmet Öztürk; Teşekkür ederiz.
Uzmanlarımız sizinle temasa geçecektir.